Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúltenyésztés?

Nyúltenyésztés?

Figyelt kérdés
Sziasztok törpenyuszikat szeretnék tenyészteni már van 2 tk-ás nyuszim tudnátok ajánlani olyan oldalt vagy könyvet ami leírja hogy mit hogyan kell csinálni vagyis hogy kell tenyészetet csinálni?

2012. nov. 24. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] :)
2012. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezeket a dolgokat tudom nekem olyan kellene hogy lehetek hivatalosan tenyésztő milyen színek mi a megnevezése ilyesmi
2012. nov. 24. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Először tenyész Hobby szinten, hogy bejön-e és elviszik e a nyulakat. Országos törpenyúl tenyészetnél tudsz többet olvasni. Ha tk kicsiket akarsz az elég nehéz, kijönnek meg nézik a nyulakat, az összes kicsinek meg kell venned a törzskönyvet. Bármi kérdésed van szólj 12 éve tenyésztek :)
2012. dec. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó írtam neked levelet légyszi válaszolj :)
2012. dec. 25. 11:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 tk-s nyuszid van, akkor tenyésztőtől vetted őket ezek szerint :)

Nyugodtan kérdezz tőlük, segíteni fognak :)

2012. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen de ő nem túl segítőkész ezért írtam ide
2012. dec. 30. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Oh, értem.

Ha gondolod, nézz fel a www.torpenyul.hu oldalra, ott 2 tenyésztő is rendszeresen látogatja a fórumot!

2012. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!