Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány gramm magvat kapjon a 7...

Hány gramm magvat kapjon a 7 hetes hörcsögöm naponta?

Figyelt kérdés
Jelenleg Versele-Laga-t kap,csak nem tudom hogy a zöldségek és gyümölcsök mellett mennyi magot kapjon.:/
2012. nov. 25. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem grammra pontosan szoktam adni nekik. Egy-két naponta egy nagyobb evőkanálnyi elég. De nálam nem eszik meg, hanem a legtöbbször elraktározzák, ha nálad is ez megy, akkor nem muszáj neki ilyen időközönként adni, hetente is elég, mert csak kidobnád takarításkor, amit elraktak.
2012. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én jó sok magot szoktam adni a hörcsögeimnek, mert imádnak raktározni. ha már egyszer fogságban tartom őket, legalább ez az örömük meglegyen.


zöldséget- gyümölcsöt meg csak annyit amennyit megeszik frissen, mert különben megromlik. de salátát ne, mert az nem jó nekik.


vizet is adj neki, ha esetleg nem adtál,( van egy olyan tévhit, hogy nem kell a hörcsögnek víz, de valójában jobban érzik magukat, ha kapnak, és segíti a hosszabb életet is).

2012. nov. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Grammra nem tudom megmondani, én 1 éves, dzsungáriai hörinek nagyjából 2 teáskanálnyit adok (szintén Versele-laga kajából). Mivel a tiéd még fiatal, fejlődésben van, szerintem neki lehet egy picit többet is. Van mikor kicsit több, van mikor kicsit kevesebb sikerül. Nem eszi meg mindet, jut a raktárába is, de hát hörcsögéknél fontos a tartalék. Ha bizonytalan vagy, én azt javaslom, időnként mérd meg (én is szoktam néha ellenőrizni, pedig már sokadik hörcsögöm), ha fogyna, akkor lehet kicsit többet adni neki.
2012. nov. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!