Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy vehessek egy törpenyuszit?

Figyelt kérdés

Saját pénzemből venném meg és tartanám 'el'.A szobámban lenne.Van rá elég időm,hogy tudjak gondoskodni róla.Anya azt mondta,hogy nem jöhet több háziállat mert már volt három tengerimalim és nem szeretne többet.Nagyon nagyon ritkán kérek tőlük valamit,de ha kérek akkor azt tényleg nagyon szeretném és az a gond,hogy nem tudom,hogy hogy vegyem rá. :/ Ő is nagyon szereti az állatokat.

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! 14/l


2012. dec. 12. 22:21
 1/4 anonim válasza:
mondd meg neki hogy te fogsz gondoskodni róla (ketrecét kitakarítani enni adni neki stb.) én papagájt akartam és nekem se akarták megengedni de végül megengedték saját pénzemből vettem
2012. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 13. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichés zsarolással. (Mondta Anya. Amúgy most kaptam én is.:D)
2012. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti az állatokat,akkor vedd meg,úgy hogy ne tudja,és mikor otthon lesz,akkor vidd haza.Biztos nem fog vele együtt kihajintani,mert ugyebár a nyuszik nagyon cukik.Majd figyeld meg,jobban fog kis idő múlva hozzá ragaszkodni,mint Te!Tapasztalatból tudom.csak tényleg gondoskodj róla,mert akkor mindig ezzel fog piszkálni,hogy ő megmondta!Az anyák már csak ilyenek...
2013. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!