Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög:Meghalt v hibernál?

Hörcsög:Meghalt v hibernál?

Figyelt kérdés
Ma 10 körül,mikor takarítottam a höri ketrecet,vettem észre,hogy a hörim nem mozdul.Hogy tudom megállapítani,hogy meghalt-e vagy hibernál? Mert mondjuk a szobába,ahol volt ott eléggé hideg van.Még nem merevedett meg teljesen,raktam neki inni,enni és itt van a meleg szobába velem. Mennyi ideig várjak?
2012. dec. 15. 11:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és egy kicsit ,,büdi,,.Nem tom h dögszagú-e vagy csak azért,mert régen volt tisztítva a ketrece.De viszont először merevednie kéne,nem?
2012. dec. 15. 11:52
 2/14 Vicuska87 ***** válasza:
17%

Húúúúh ez durva!!!!!!

Te is, és tartási körülményeid is!!!!

Úristenn!!

2012. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Normális választ nem tudnál adni?Már miért lenne rossz?Nem azt mondtam,hogy -10 fok van ott.Hanem hidegebb,mint az én szobámban,ahol tavaly telelt.
2012. dec. 15. 12:02
 4/14 Vicuska87 ***** válasza:
0%

Bocsi, csak olyan fura volt a megfogalmazás! Dögszag....

Olvass utána, nem tudom, sosem volt még hörcsögöm! De borultam a nevetéstől...

2012. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem kéne kommentálnod,ha nem értesz hozzá.Örülök,hogy legalább te szórakozol. Dögszag? Miért hogy máshogy szokták hívni?
2012. dec. 15. 12:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Sorry,nincs túl jó kedvem.
2012. dec. 15. 12:17
 7/14 Platypus ***** válasza:

Ha tegnap még élt, és alapvetően hűvös van, akkor dögszaga még nem lenne akkor sem, ha tényleg elpusztult. Ha aranyhörcsög, akkor lehetséges hogy hibernált, de törpehörcsögnél valószínűbb, hogy elpusztult.

Figyeld meg alaposan a bajszát és a mellkasát. Ha hibernált, akkor is mozognak egy kicsit. Sokkal lassabban lélegeznek ilyenkor, mint normálisan, és a testük is hideg. Ha hibernált, akkor próbáld meg feléleszteni, mert kiszáradhat ebben az állapotban. Ha jó meleg helyre rakod és óvatosan átmasszírozod, az segít.

2012. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Dzsungáriai törpehörcsög. Megpróbálom,amit mondtál.
2012. dec. 15. 12:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezek szerint meghalt. Remélem, szép temetése lesz! Részvétem!
2012. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen,meghalt :(

Ma temettük el,az időjárás nem volt túl jó,de szép helyet találtunk neki.

2012. dec. 16. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!