Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok ehetnek...

A tengerimalacok ehetnek kínai kelt?

Figyelt kérdés

#tengerimalac #allat kisemlosok
2012. dec. 17. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne, nehogy felfújja őket..
2012. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem javaslom. Sőt, azt mondják, általában a k-betűseket kerülni kell. (Káposzta, karalábé, stb.)
2012. dec. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne adj nekik , egyrészt mert felfújja őket (persze egy kevéstől nem lesz bajuk), másrészt amit nálunk kapni lehet, az tele van vegyszerrel, a kel levele sokat elraktároz belőle. A bolti saláta is épp ezért veszélyes.
2012. dec. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is így tudom, hogy "k" betűs zöldségeket nem ehetnek. Úgyhogy szerintem kerüld.
2012. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha megeszik ehetnek, sőt minden káposzta felèt, kelfèlèt ehetnek, csak egyszerre ne adj nekik sokat. Szeretik àltalàban, és sok benne a c vitamin. Igazàból ami leveles és zöld az a legjobb nekik. Nyilván kaposztafèlèk gàzosìtanak, de ahoz sokat kell belőle enniük hogy felpuffadjanak.Igazából a krumpli az amit nem ehetnek, minden mást igen. Keveset mindíg mindenből, és valtozatossan. Ezt a K betűs dolgot felejtse el mindenki mert baromság.
2015. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!