Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy megengedje, hogy legyen egy hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Én gondoznám, etetném, én venném meg neki a dolgokat. De nem engedi hogy legyen, mert hogy "büdös". De az én szobámban lenne. :/ Mit beszéljek vele vagy mit tegyek hogy megengedje?
2013. jan. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Hozz fel érveket egy hörcsög mellett

2. Bizonyítsd, hogy mennyire szeretnéd!(segíts neki többet meg ilyenek..)

3. Ha még mindig nem megy bele, jön az enyhe sértődős duzzogás, vagyis kelts benne egy kis bűntudatot, akkor elgondolkodik rajta, és rájön, hogy annyira nem is rossz egy kis aranyos hörcsög:)

2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom :) milyen érvek lennének jók? ötletek kellenének, bár biztos magamtól is tudnék :)
2013. jan. 2. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát például:

Megtanulnál felelősséget vállalni valami iránt, mert ugye etetni kell, gondozni kell stb.. Az ilyen felelősséges érvek mindig sikert aratnak.

Vagy mondhatod, hogy úgy szeretnél egy "kis barátot", meg ilyen aranyos kis dolgok..

Sok sikert! Drukkolok!:)

(Előző voltam)

2013. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elöször is a hörcsögök nem tengerimalacok és pont ezért nem szöröznek és egyáltalán nem büdösek persze egy hőten ki kell az almot cserélni
2013. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!