Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adzsungáriai törpe hörcsögöm...

Adzsungáriai törpe hörcsögöm alszik este, ez normális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha előjön, de az enyém is alszik ilyenkor. Hajnali 3-4 körül szokott igazán felélénkülni.
2013. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor jó..már kezdtem aggódni, mert kb este 7-tol eddig futkoraszott a kerékben..stb..most meg fogta magát és alszik,ráadásul nem a kis házában, és szerinted nem tud kimászni a rácsok közöt? :)
2013. jan. 3. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha máskor is előjön és tekeri a kerekét, esetenként fényes nappal is, nem probléma. Úgy vettem észre mindig új alvóhelyet választ miután kitisztítom a ketrecét, talán majd legközelebb ott fog aludni. Bár az enyém kizárólag csak wc-nek volt hajlandó használni a műanyag házat ami volt a ketrechez, ezért beszereztem neki egy kis faházat is, abba már bement aludni :) Ha 8mm-nél nagyobb a rácsok közti távolság akkor könnyen lehet baj és nem megfelelő a számára a ketrec.
2013. jan. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fáradt csak akkor alszik este :) Ne szedd ki a házikójából csak ha kijön :)
2013. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!