Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vettünk egy hörcsöggömböt,...

Vettünk egy hörcsöggömböt, beleraktam a hörcsögömet és hullik ki belőle a kaki! nektek is vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
?? Egyből hogy beleraktad a hörcsögöt, vagy mióta van benne szegény pára?
2013. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10 percet szoktam benne hagyni,és amikor beleteszem elkezd vele gurulni és közbe potyognak ki a kakik :(
2013. jan. 6. 21:26
 3/6 anonim válasza:
Nekem is van ilyen gömböm, és az én hörim is ezt csinálja benne. Én már nem használom, mert egyébként is szerintem csak azért gurul előre szegény mert ki akar belőle jönni.
2013. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: mondanám hogy sajnos a höri evvel jár. :)

A miénk még a falat is lepisilte a ketrecből, mert kerekezés közben nem volt kedve lemenni.

Még a kajája is tele volt kakival, pedig hatalmas ketrece volt :/

Aztán csodálkozott hogy áttettük terráriumba...


A gömböt én sem támogatom, tényleg csak kínzás szegény állatnak.

Kivétel talán ez alól párom kollégájának a hörcsöge.

Ott macska is van, a hörcsög általában arra használja a gömböt hogy elüsse a macskát vele :D

2013. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt a horcsogommel, de szerintem nem utalta a gombot. (Utolso: hatalmas forma lehet a horcsog jot rohogtem a hozzaszolasodon :D)
2013. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyát kergeti az egyik höri a gömbbel ;)
2013. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!