Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lessz ettol baja a kishörc...

Nem lessz ettol baja a kishörcsögnek?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy kishörcsögöt ajándékba, és mivel szeret rágcsálni ezért a kalitkába belogo fuggyonyt lerágta.. Mással nagyon nem foglalkozik csak az anyagokkal szoval felfuggasztettem neki egy anyagdarabot amit rágcsálhat.

Az anyag csak tunik és tunik.. Aki ért hozzá attol szeretném kérdezni hogy nem lessz e baja ettol.. ( Tulajdonképpen nagyon élvezi)



2013. jan. 7. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
De elehet tőle baja ha TÉNYLEGESEN megeszi. Lehet hogy csak a pofazacskójába teszi és kibéleli vele a fészkét (azaz a házát)
2013. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puha szénát adjál inkább neki játszani, meg festék mentes papírcsövet.
2013. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se anyagot adj neki, mert ha megeszi, megbetegszik tőle. Tegyél be neki WC papír gurigát, mert azt imádják karmolászni és rágcsálni. Leget, hogy nő a foga és koptatni akarja, úgyhogy tegyél be neki valamilyen gyümölcsfaágat, vagy vegyél neki egy fogkoptató követ. (Bár nálam eddig egy hörcsögöm sem használta.)
2013. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A konyhai papirtörlö fehér vagy szalvéta,papirzsepi jobb lenne.
2013. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ROSSZABB LENNE, ugyanis a pofazacskójába ragad, és ha nem tudja kiszedni, begyullad, és a hörcsög belehal! Csak vastagabb papírt lehet neki berakni, pl. gurigákat, de szalvétát meg ilyen szemetet tilos!
2013. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az informáciokat :) .... szerintem nem eszi meg mert a házokoja ahogy látom tele van anyagdarabokkal amit osszhordott magának :) akkor most egy idore felfuggesztjuk az anyagos projectet :)
2013. jan. 10. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!