Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meglehet tanitani a patkányt...

Meglehet tanitani a patkányt a szobatisztaságra? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted egy mogyorónyi agyú állatot,amit az ösztön vezérel meglehet tanítani szobatisztaságra?
2013. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt érdemes olvasgatni: [link]
2013. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ne tarts a lakásba egy ilyen ocsmány állatot
2013. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet. Én a youtube-os videókból tanultam meg, hogy hogyan. Keress rá arra hogy: rat litter training
2013. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 2. és 4. válaszolonak koszonom a segitseget.
2013. jan. 9. 18:37
 6/7 Leveltetu ***** válasza:
19%

Barmit es barkit meglehet tanitani barmire.


Ha eleg ugyes vagy akkor annyira szobatisszta lesz hogy szaras utan lehuzza majd a WC-t sot meg a WC kefet is megtanulja kezelni.


Arrol nem is beszelve hogy ha igazan eltokelt vagy, fozni ,mosni meg takaritani is megtanithatod.


:))

2013. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Ne foglalkozz a rosszindulatú válaszokkal! :)

Én anno úgy csináltam, ha a nyakamban vittem őket, letettem alomra. Ketin belül is rá lehet szoktatni, hogy alomra menjen, ennek az a lényege, hogy eltérő almot rakj egy kis edénybe, amit wc-nek használnak. (Mondjuk ha forgácsot használsz, akkor macskaalmot.) Ebbe pár bogyót érdemes belehelyezni, hogy tudja mire való. Ha szerencséd van, rámegy :) Ha pedig kiveszed a ketrecből, kiveszed a wc-t és oda fogja a dolgát végezni.

Nekem két patkány közül az egyik teljesen rászokott, a másikójuk nem, de hát fél siker is siker. (Bár a másik sem ki pisilt, hanem mindig nyitva volt a ketrecajtó, így ő visszament a forgácsra elvégezni a dolgát.. csak a macs.almot nem értékelte) Viszont engem soha nem bogyóztak le. Ha hímpatijaid vannak, akkor a jelölgetés normális.

2013. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!