Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hülye név egy...

Kaarooliinaa kérdése:

Szerintetek hülye név egy tengerimalacnak hogy Ajándék? És mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

a kismalac karácsony előtt 2 nappal született és így neveztem el. Szeretném megtartani az anyukájával és az apukájával,de nem rakom egybe őket csak az egyneműeket szegény fiú most egyedül van ,de nem akarom eladni se, sem pedig visszatenni nem szeretnék egyenlőre még több kismalacot! :S

a malackáim neve: Roki (fiú)

Ginger (lány)

Ajándék (kismali)

mit tegyek társat nem merek neki venni fiut mivel már volt lánnyal ezért összeverekednének!? tanácstalan vagyok :'(


2013. jan. 9. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Tartsd csak nyugodtan az apukájával, és az anyukájának szerezz egy nőstény társat.
2013. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis csak akkor rakd az apujához, ha nagyobb lesz.
2013. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és cuki név az Ajándék. :D
2013. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de Ajándék sztem kislány és anyukájával akarom tartani :)
2013. jan. 9. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az lenne a legjobb, ha az apukát ivartalaníttatnád (manapság rutinműtét) és akkor élhetne egy nagy ketrecben az egész család. :)
2013. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de az nagyon drága :(
2013. jan. 10. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Most lány vagy fiú a kismalac? Az azonos nemű szülő mellé rakd, a másiknak pedig szintén jó lenne egy azonos nemű társ. Az ivartalanítás tényleg nem két forint, de ha nem akarsz szaporulatot, akkor megéri. Egyszeri alkalom. Gondold át. Nem írtad, hogy mennyi idős vagy, dolgozol-e már vagy a szüleiden múlik a dolog. Ha utóbbi, akkor beszélj velük, hivatkozz a szaporulat elkerülésére, a nőstény malacka egészségére, amit megviselhet a gyakori vemhesség és szülés. Addig is, míg döntesz/döntötök, rakd a különneműeket külön helyre mindenképpen, mert pillanatok alatt befedezheti az apuka az anyukát. Ha fiú a kis coci is, akkor nála is hamarosan téma lenne az ivartalanítás.

Az Ajándék meg szerintem tök aranyos név, az én malacomat (az egyiket) például Spárgának hívják, az még aztán egy érdekes név. :) Amúgy Pufinak szoktam hívni.

2013. jan. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha Ajándék fiú, akkor persze egyelőre csak Rokit vidd át másik helyre.
2013. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok a kismalit lánynak néztem.köszia vàlaszokat
2013. jan. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!