Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti hol oltjátok be a törpenyus...

Ti hol oltjátok be a törpenyuszitokat, és mennyiért? Milyen állatorvost ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyok nyuszitulajdonos. Szeretném beoltatni őt, de nincs rá valami borzasztó sok pénzem (jó lenne ha 5000-ből megúsznánk). Később szeretném ivartalaníttatni is persze, és akkor már ugyanahhoz a dokihoz vinném. Tudom hogy vannak külön nyúlhoz értő dokik, így nem szeretném hozzá nem értőhöz vinni. Tudom hogy a Család utcai rendelő, és az Szent István Egyetem Állatklinikája népszerűek és jók a dokik, de nem épp az olcsóbb kategóriába tartoznak. Ezért kíváncsi lennék mások véleményére, illetve ha valaki hozzájuk jár konkrétan, és vannak tapasztalatai.

2013. jan. 23. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
És a kombinált oltás meg tudnád mondani mennyibe kerül ott? Az én nyuszim már fél éves lassan, csak mostanság került hozzám, eddig nem volt beoltva. Azt mondták, elég az 1 db kombinált oltás is neki most már.
2013. jan. 23. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Kettő kell az alap-immunizáláshoz. Az ismétlőből elég 1.


Ha viszont nincs nálatok most szúnyog, (nálunk sajnos előfordul...) és nincs más nyúl a közelben, nem engeded cipővel járt vidékre..., gyakorlatilag karanténban él, akkor lehet hogy ráértek a csoportos oltást kivárni. Az időzítéssel azért vigyázz! Az első oltás után még egy hónap a teljes védettség. Az jó lenne az első szúnyog invázió előtt.

2013. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok nálunk 2700ft egy oltás... szóval brutál az 5000ft érte... szerintem. Állatpatikában 1330ftért kapható az oltóanyag, ennyiért veszi az állatorvos is.
2013. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is vidéki vagyok csak most Pesten lakom, és itt elég magasak az árak, ezért is érdeklődöm ennyire. Én még az 5000-et be is vállalnám, de ha két oltás kell, akkor az ahogy nézem még több lesz... azért elég idegesítő, hogy az állatorvosok szabadon határozhatják meg az áraikat, a határ meg a csillagos ég. Én tudtam ezt mikor nyuszit vállaltam persze, csak jól meg akarom választani az orvost, mert ha előáll valami hihetetlen számlával, akkor nem szeretnék beégni. :D

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2013. jan. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!