Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek 1 fiú, vagy 2...

Szerintetek 1 fiú, vagy 2 lány egeret vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt hallottam, hogy a fiú büdös.Fapellet lesz alatta, mert a forgácsra allergiás vagyok.Attól tartok anyám nem örülne bűznek, amennyiben tényleg nagyon büdösek.


Viszont attól is tartok, ha veszek két lány egert és az egyiket felcsinálták a kereskedésben,és mittudomén két hét múlva megszül, és tele leszek egérrel, az enyhén gáz :/


Nekem az egy fiú elég szimpi, eltekintve a bűztől, de félek hogy magányos lesz,ami csak azért gáz, mert se csajt (kölykök) se másik fiatalabb fiút (bunyó) miatt nem vehetek mellé. Tényleg mindig bunyóznak?


Amúgy most a terkójuk nem nagy, de talán ez nem marad sokáig, csak míg megnőnek.Akkor költöznek egy nagy kalitba , csak valahogy meg kell oldanom az alját.


Csak azért várok, mert a kalit rácstávja közel egy cm, és ezen a kicsik simán átférnek. :/


Akkor mit vegyek: 1 fiút vagy 2 lányt?



2013. jan. 31. 15:06
 1/7 A kérdező kommentje:
13/f
2013. jan. 31. 15:08
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem 2 lányt, úgy nem unatkoznak, ha meg netán valamelyiknek lesz kölyke, akkor azt visszatudod vinni oda, ahol vetted (legalább is én a hörcsögeimmel így jártam)
2013. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem 1 fiú és egy lány egerem van és az egyik alomból egy ismerősöm 2 fiút vitt el és nagyon jól elvannak szal sztem simán lehet 2 fiú

2 lány is lehet szerintem mert ha még születnek kicsik akkor azokat vissza lehet vinni az állatkereskedésbe és kapsz is értük egy kis pénzt vagy tápot

amúgy nekem japán táncoló egereim vannak nem tudom te milyet akarsz tartani

15/l

2013. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

sima foltosat :)

De tényleg nagyon büdösek a fiúk? És bunyózni nem bunyóznak?

2013. jan. 31. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ha rendszeresen takarítod nem büdösek, és hát az h most bunyóznak-e azt nem tom mert nálam a 2 különböző nemű is szokott veszekedni de szerintem a 2 fiú sem fog jobban csak az a lényeg h össze legyenek szokva
2013. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 misi0011 válasza:
2 lány.és külön 2 fiu
2013. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia bocsi hogy már ilyenkor írok de h máskor veszel akkkor két lányt vegyél nem fognak szülni nem lesznek viszont magányosak a fiú szelidebb de lányt vegyél szerintem nekemis volt lány horim ami igaz nem egér de mindegy a hörim egyedül volt mégese érezte magát egyedül!most mongól futó egereim vannak két lány és eddig nem szültek de volt egyszer amikor azt hittük xD.
2015. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!