Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tüzelő fapelletet használ...

Tüzelő fapelletet használ valaki alomnak?

Figyelt kérdés
Lehet ?
2013. jan. 31. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem használok még de mindig tervezem hogy elnézek a tescoba mert ott állítólag van csak arra kell figyelni hogy natúr legyen, semmivel se legyen átitatva de totál ugyan az amit 3× annyiért megveszel a boltba kiállat alom néven :)
2013. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt használom a nyuszim alá már 2 éve.
2013. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt használom 1 éve (mióta van nyuszim). Egy faüzemből hozom.
2013. febr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam,hogy ennek fele annyi sincs a nedvszivó ereje és egészségtelen az állatnak....Hát nem tudom,mi igaz ebből. Viszont az ára nem mindegy.
2013. febr. 2. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom hol olvastad de itt gyakorikérdéseken írta valaki hogy az állatkereskedésbe megkérdezte hogy mi a küldömbség a kettő között és csak annyit mondtak kb rá h 3 állatfej van a csomagolásán :)
2013. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amelyik semmivel sincs atitatva, az nem veszelyes az allatokra.

Ugyanolyan nedvszivo.

2013. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van. Annyi a különbség, hogy amit állatboltban veszel annak szép a csomagolása. Annyi, hogy ne legyen átitatva semmivel (pl benzin), mert akkor valóban mérgező a kisállatnak. De ha sima natúr fa pelletet veszel, attól semmi baja és jó a nedvszívó képessége is (tapasztalat).
2013. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!