Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hozhatok haza titokban patkányt?

Hozhatok haza titokban patkányt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert szüleim nem egyeznek bele, de én nagyon szeretnék. Kell neki kötelező oltás? Költséges eltartani? Macska, kutya ugye nem jelent gondot?


(ha hazahozom a szüleim nem fogják kidobatni velem)


2013. febr. 17. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

na most a macska dolgokat én cáfolnám. Az állatok nagyon jól tudják hogy mit szabad és mit nem. nekem a 8 éves 8 kg-os kijárós cicám aki régebben rendszeresen hozott haza ajándékba mindenféle madarat meg egeret meg istentudja mit a patkányokhoz még egy ujjal hozzá nem nyúlt! az ölemben együtt szoktak aludni, ha meg csak úgy kiengedem a patkányokat akkor általában a macska inkább távol tartja magát tőlük mert nem bírja hogy folyton rá akarnak mászni :) Persze nem azt mondom, hogy ereszd össze őket, de ha van egy jól zárható ketreced akkor a macska nem valószínű hogy átrágja magát a rácson hogy megszerezze a patkányod. már csak azért sem, mert a macskákban van egy oyaln ösztön is, hogy ami egérnél nagybb és agrasszív azt hagyaj inkább, mert olyan sérüléseket okozhat neki az állat ami legyengítheti, amiért nem tud vadászni, és ha nem tud vadászni akkor éhenhal. nyilván a házicica nem fog éhenhalni, de az ösztön bennük is megvan! egy kifejlett patkány foga 3-4 cm és borotva éles, a legbátrabb cicák is 2x meggondolják hogy megéri e kockáztatni.


Amúgy nem hiszem, hogy jó ötlet csak úgy hazaállítani egy patkánnyal, inkább próbálkozz a cuki videó hadjárattal, rengeteget találsz youtubeon! :)

2013. febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!