Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet ezeket enni adni a...

Lehet ezeket enni adni a hörcsögnek? 1:háztartási keksz 2:körte 3:banán 4:cseresznye 5:mazsola

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Nem

A többit lehet KIS mennyiségben, nem rendszeresen.

2013. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem a fenéket.

A kekszet szereti mert koptatja rajta a fogát, annyi h abbül csak keveset adj neki.

Körtét és cseresznyét nem tudom, én még nem adtam neki.

Banánt igen.

Mazsolát inkább ne. :)

2013. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*abból

sry

2013. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A háztartási keksztől nem lesz baja, még a foga is kopik tőle, azt ehet. Körtét és banánt én nem adtam még az enyéimnek. Cseresznyét ehet, de én ki szoktam szedni a magját. Csak az a baj vele, hogy nagyon befogja a forgácsot. :) Mazsolát nem szabad adni neki, mert beragad a pofazacsijába (legalább is én ezt hallottam).
2013. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy banánt nem szabad neki adni, de ilyen kiskönyvekben meg azt láttam, hogy igen. Mazsolát tényleg ne adj neki. A kekszet meg imádja. (Az enyém kinyalja a csokit a mogyorós győri édes jó reggeltből.)
2013. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Körtét nagyon ritkán lehet csak mert vese köveslehet töle. Banánt az enyém nagyon szereti. A háztartásikekszre rá szoktam szoktatni mert avval könyü a gyógyszert beadni neki. A mazsolát én nem adnék a cukortartalma miatt.az enyém nem eszi meg a cseresznyét, bár az almát sem.
2016. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!