Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem használja az aranyhö...

Miért nem használja az aranyhörcsögöm a futókereket?

Figyelt kérdés
Aranyhörcsög, és 18 cm átmérőjű a kerék. Van neki egy másik is, amibe csak egy oldalról lehet bemenni, de azt se használja, csak a ketrecet rágja. Mit csináljak, hogy ne unatkozzon?

2013. febr. 28. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Most kapta a kereket? Mert lehet még nem tudja hogy mire való, de majd megtanulja, pakold bele párszor. Ha régóta van már akkor lehet nem érdekli... bár az fura, akkor többet legyen kiengedve.
2013. febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg belerakni a kerékbe és eg kicsit hajtani azt, hátha segít
2013. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elakadhat a lába (teli, vagy rácsos a kerék?), túl kicsi a kerék, vagy a forgó része nehezen mozdul, emiatt túl nagy erejébe kerülne meghajtani azt. Lehet még lusta, vagy egyszerűen jobban szerethet futni.
2013. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Januárban kapta. Rácsos, és csak kívülről hajtja.
2013. febr. 28. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél nagyot és műanyag kereteset,nagyon nagy a mozgás igénye,éjjelenként15 km-t is letekerhet és ez nem vicc,rakd bele és pörgesd meg,persze óvatosan és rá fog jönni mire valő!
2013. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rácsos kereket az én hörim sem használta, aztán vettem neki egy olyat, ami teli ( [link] A rácsosban nem tudnak gyorsan futni, hiszen a lábaik folyton a két rács közé mennek, így a végén a lábuk akár el is törhet! Tényleg, a teli talpasat már használja, és nem félek, hogy eltörik benne a lába.
2013. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, az én hörim pont, hogy a telit nem használta, csak a rácsosat, azt hajtotta kívülről-belülről egyaránt, mint a veszedelem. :)

Ha mutattad már, hogy mire való, akkor sajnos nem tudsz vele mit csinálni, tegyél be neki wc papír gurigákat, hátha mászkálni, bujkálni szeret, és legyen kint sokat. Esetleg vehetsz neki ilyen gömböt, amibe be lehet őket pakolni, mikor kint vannak, és akkor nem tud olyan helyre bemászni, ahova te nem szeretnéd... :)

2013. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a gömböt nem tartom jó ötletnek, mert így hiába szalad, nem tud semmit megszagolni, megrágcsálni, pedig ez fontos a hörcsögnek. Inkább had fusson egy elkerített részen a saját lábain! Az sokkal jobb neki.
2013. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A WC-papír gurigát se használja, pedig van neki bent, és nem tudok elkeríteni egy rendes területet, mert nincs mivel:( amikor meg dobozokkal kerítettem el, abból ki tudott jönni:(
2013. márc. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!