Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell helyesen használni...

Hogyan kell helyesen használni a Pestorin Mormixet?

Figyelt kérdés
Elsôsorban olyanok válaszát, javaslatá várnám akiknek nagyobb álományuk és tapasztalatuk van nem csak hallomásból beszélnek. Én a patikustól kezdve több nyulast is megkérdeztem de mind másképp csinálja, az interneten is rengeteget olvastam de ott is több féle módszer van. Az itteni állatorvosokra még egy plüsnyuszit se biznék nem hogy egy élôt, meg elég sokba lenne az nekem. Kb 50 nyulam van, 1 hónapostól 10 hónaposig, még soha nem voltak oltva és nem szeretném ha baj történne. Arra lennék kiváncsi hogy hogy a legjobb, hova kell szurni( tarkónál bõr alá, combon bôr alá, combhusba vagy akárhova bõr alá), hány hetes kortól lehet az elsôt és mikor kell megismételni stb. A válaszokat, tanácsokat elôre is köszönöm.

2013. márc. 11. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] ha még nem olvastál volna át néhány oldalt az oltásról, és [link] ide regisztrálnod kell hogy tudj írni a doktor nőnek tapasztalt nyuszis orvos és ha leírod neki a problémádat akkor ellát tanácsokkal és megérti hogy miért nem akarod esetleg orvoshoz vinni
2013. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 17. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!