Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulamnak fa ketrece lesz!...

A nyulamnak fa ketrece lesz! Azt hallotam a padló rács legyen ahol az ürülék lepotyog erről ki tud képet linkelni?

Figyelt kérdés
előre is köszi :)
2013. márc. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Húsnyúl vagy hobbi?


Ha hobbi, akkor szegény nehogymár az egész életét egy rácson lépegetve élje le!

A nyúl szobatiszta állat, nincs szükség ilyen rácsokra. Veszel neki a ketrecébe egy nyúlwc-t, és öntesz bele fapelletet. És pár hét alatt minden dolgát oda fogja intézni!

2013. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez sztem valami újkeletű hülyeség, régen volt egy csomó nyúlunk de nem volt ilyen rácsos téma a ketrecük alján mégis jól megvoltak..rendesen takarítottunk azt annyi. Attól még hogy esetleg húsnyúl nem kell végig sínylődnie azt a rövidke kis életét, nyilván nem azt mondom h vidd be a szobába de sztem nem kell neki ilyesmi mint ez a rács próbáld meg a nyúlwct amit az előző említett
2013. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajjj !! Hagyuk már ha csak szidást irtok inkább ne is irjatoK!! :P
2013. márc. 15. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
de te nem érted, hogy nem jó neki? nem az a lényeg, hogy az állataid a legjobban érezzék magukat?
2013. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajjj egyelek is meg !!!! Én csak kérdeztem neked meg csak válaszolni kellet volna normálisan!!!! Ja amugy meg csak kérdeztem már meg van a ketrecem !! De ha akarom abba tartom amibe akarom !!!De nem vagyok olyan !! De amugy meg szebben is lelehet irni !! Nem ilyen paraszt modon !!!
2013. márc. 15. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan leírták, mi a gond, de ha ennyire túlérzékeny vagy, akkor ne kérdezz semmit, tartsd úgy, ahogy akarod, ha meg belepusztul, vállrántás, veszel másikat.


Egyébiránt a taposórácstól elfekélyesedhet a lába, de ettől még tarthatod úgy, ha nagyon ez minden álmod, de akkor csak húsnyulat, aminek "úgyis mindegy", mert még a kialakulás előtt lecsapják.

Egyébiránt maga a f ketrec nem a legszerencsésebb szerintem, de ez is a te dolgod.


Csak azt nem értem, hogy akik mindent olyan jól tudnak, meg úgy csinálják ahogy akarják, mi a ... életért kérdeznek, majd sértődnek vérig? Mindegy, persze, hogy zseniális vagy, azt és úgy csinálsz, amit és ahogy akarsz, az állatkád meg úgyse fog tudni beszélni.


[link]

[link]

2013. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozz logikusan.


Szétvágja a lábát a rács, mert nincs cipője.

Fájni fog a lába, és nagyon fog utálni téged.


Ha enni adsz neki és nem tudja hova pisiljen, mert nincs alomtálcája, akkor a rács tele lesz szaros pisis szénával és azon fog taposni, és az nem fog átpotyogni a rácson.


Nehéz lesz kitakarítani, de majd rájössz.

2013. márc. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!