Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi vs. Szőnyegtisztítás?

Nyuszi vs. Szőnyegtisztítás?

Figyelt kérdés

Borzasztó állapotban van a padlószőnyeg a lakásban, ahová 2 hete költöztünk be. Mindenféleképpen ki kell tisztítanunk, de van egy nyuszink, akkor előszeretettel szaglászik reggeltől estig a szőnyegen, sőt, ha lefekszik, akkor még nyalogatja is. Ezért nem tudom, mennyire lenne káros rá a dolog.

Nem tudom, mennyire maradna vegyszer a szőnyegben, ha szőnyegtisztító gépet kölcsönöznénk, illetve, ha csak a vanishnek ezt a por állagú szőnyegtisztító cuccát vennénk meg...

Bármi tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Ez a nyuszi a mi kis szemünk fénye, és mindenben elsősorban az ő érdekeit tartjuk szem előtt, de ilyen problémába most először ütköztünk az elmúlt évek nyuszizása alatt...



2013. márc. 29. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
akármennyire is elnézitek a nyuszót, azért az állat sem hülye - higgyétek el, hogy az első nyaklás után észre fogja venni, hogy vegyszeres a szőnyeg és le fog róla szokni!
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is észreveszi viszont a nyuszik elég kényesek szóval akármi lehet...
2013. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljátok meg először vegyszermentesen gőzölős géppel. Vagy lehet venni természetes alapú tisztítószereket is, bár drágák.

A vanisht semmiképp ne szerintem, gép nélkül nehéz "kiöblíteni" a szőnyegből.

2013. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!