Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha van két tengerimalacom és...

Ha van két tengerimalacom és 3 naponta takarítom a ketrecüket akkor az jó vagy gyakrabban vagy ritkábban takarítsam?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Mi van alattuk, mekkorák a malacok, mivel eteted őket.

Ha érzed a szagukat, akkor mindenképpen takarítsd ki.

Ha forgácsot használsz, akkor a sarkokban gyakrabban cserélheted, mint a nagytakarítás, mert általában oda pisilnek.

2013. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike hogy írtál hasznos volt
2013. ápr. 5. 14:20
 3/6 dori? válasza:
Nekem is két tengerimalacom(egy 7 és egy 4 hónapos) és én hetente takarítom őket.
2013. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is 2 tengerimalim van es naponta takaritom oket.:)
2013. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy időben forgácsot használtam, akkor a hét közepén a sarkokban kicseréltem a forgácsot, vagy ahol pisisnek tűnt, meg kézzel kiszedegettem a nagyja kakit. Nyáron ez sűrűbben, két naponta volt esedékes.

Hét végén meg teljes forgácscsere volt, kimostam az alomtálcát is ecetes vízzel.


Aztán áttértem a fürdőszobaszőnyegre (a méterre, sok mintával vehető lukacsos gumiszőnyegre), az alá újságpapírt teszek, 3-4 rétegben. Így naponta egy mozdulattal kiveszem a szőnyeget, leborítom róla a kakit, meg az szénatartóból lepotyogott szénát, az újságpapírt meg feltekerem és kidobom, teszek helyette újat.

Hét végén ecetes vízzel lemosom a szőnyeget és a tálcát is. A szőnyegből van egy váltás is, amíg az egyik szárad, a másik kerül be.

2013. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dori? válasza:

Utolsó!

Ez nagyon érdekes magoldás, még sosem hallottam róla,ki fogom próbálni. Ezt te találtad ki mert nagyon jó!

2013. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!