Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tengerimalacnak elég egy...

Egy tengerimalacnak elég egy ekkora emelet?

Figyelt kérdés

emeletet szeretnék csainálni tengerimalacomnek ekkorát gondoltam: szélesség:25cm hosszúság:32cm ekkora elég?? ha nem akkor mekkorát csináljak?? és milyen vastag falapból?

előre is köszi!!



2013. ápr. 7. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A 25 cm szélesség jó, én úgy csináltam, hogy keresztben ráraktam az alomtálcára, így nekem ötvenvalahány centi hosszú, amilyen széles a ketrecem. Kb. fél cm vastag szalagparkettából csináltam, az nem is issza be a pisit, nem is rágják meg. Két csíkot tettem egymás mellé, a hosszát méretre vágtam, tíz perc alatt kész volt. Be tudnak alá bújni, meg fel is tudnak ugrani rá.
2013. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora az alap ketrec, mert nekem ez az emelet kicsinek tűnik
2013. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi és 60 as ketrec
2013. ápr. 7. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
60 szor hányas? mert minimum 100*50-es kell nekik
2013. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom kicsi a ketrec ami am 60 hosszú 35 széles 32 magas és azt is tudom hogy egyedül nem lehet tartani és már meg is van ki lesz a társa csak még nem hohatom el mert nem rég született szóval egy hónap múlva lesz társa és 100cm es ketrecük is . csak mopst addig is szeretnék neki csinálni bele egy emeletete bőől a ketrecből pedig uatzó ketrec lesz.
2013. ápr. 7. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
átmeneti megoldásnak természetesen jó lesz:)
2013. ápr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor az az emlet méret is ó neki amit írtam??
2013. ápr. 7. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!