Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kire hagynátok a háziállatotok...

Kire hagynátok a háziállatotokat, ha mondjuk külföldre kellene mennetek 1 évre és nem vihetnétek magatokkal?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy külföldre fogok lehet költözni és nincs kire hagynom a törpenyulam. A szüleimre nem hagyhatom, van elég bajuk és nem akarom ezzel terhelni őket.

Elajándékozni nem szeretné, szívtelennek érezném magam ez miatt, max olyannak adnám oda, aki rendesen gondját viselné, de ilyen embert nem ismerek.

A másik gond vele, hogy rendszeresen állatorvoshoz kell vinni, mert túlnő a foga, és havonta egyszer vágatni kell.


Ti mit tennétek?? Én teljesen tanácstalan vagyok...:/

Köszi előre is a válaszokat.


2013. ápr. 29. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy babysitternek mennék ki 1 évre, és a családdal laknék, ahova nem vihetnék háziállatot.
2013. ápr. 29. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barát? Barátnő?
2013. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, de nem vállalnák. Nincsenek oda a törpenyulakért...:/


De azért köszi a tippet.

2013. ápr. 29. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi kolijában is érdeklődhetsz, ha pesti vagy. minden szoba tele van állattal, nagyon jó helye lenne és biztos találsz olyat, aki befogadná.
2013. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha végképp ugrott minden lehetőség, kérdezd meg a Noé Állatotthont, ha odaadod vele minden felszerelését és állod az ellátásának költségeit, szerintem be tudnák fogadni erre az időre.
2013. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát esküszöm, én nem mennék.. Nálam a nyúl közeli családtag.

Nem bírnám nélküle.

2013. ápr. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem nagy kedvemben megyek ki...De muszáj, nincs munkám, pénzem. És általában a családi hangulat sem mindig "kellemes"

2013. máj. 1. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is mehettem volna külföldre, de a tengerimalacaim miatt nem mentem, meg persze anyáék miatt is, őket sem akartam itthagyni. Hát nemtudom, mit tennék a helyedbe... Nehéz döntés :S
2013. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!