Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac védése szúnyogcsí...

Tengerimalac védése szúnyogcsípés ellen?

Figyelt kérdés

Van tengerimalacom. Ez az első számomra.

Most ugye jön a nyár, és várhatóak a szúnyogok is.


Nem tudom, hogyan lehet megvédeni a szúnyogcsípésekkel szemben? Vagy mennyire ártalmas az számára?


(Sok nyulunk pusztult el szúnyogcsípés miatt. Nem tudom, a tengerimalaccal mi a helyzet e téren.)


2013. ápr. 30. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A nyuszik nem a szúnyogcsípéstől pusztulnak el, hanem attól a vírustól, amit terjesztenek. A tengerimalacok nem kaphatják el, ne aggódj!

Viszont sok minden másban is különböznek a nyusziktól, például a társaséletükben. Belőlük több azonos nemű kell egy ketrecbe. :)

Itt utána tudsz olvasni:

[link]

2013. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ és a linket is.

A linket már ismerem korábbról, rendszeresen olvasom az oldalt. :)


Ami a tengerimalacot illeti, épp most keresek mellé társat.

Kislány malacom van, és szintén lányt keresek mellé.

(Miskolc és környékéről.)

2013. máj. 1. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet neked írtam az előbb is. Ózdon van több malacka, lányok és fiúk is, még kicsik, most 1 hónaposak, de már nagyon kellene jó gazdi nekik. Írj privit, ha gondolod. Nagyon minimális árat kérnének értük (500 Ft kb. szerintem). Nagyon szépek, akár még képet is tudok küldeni.
2013. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!