Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valakinek elajándékozható...

Van valakinek elajándékozható kislány tengerimalaca Miskolcon (vagy vonzáskörzetben)?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy kislány tengerimalacom van. Hozzá keresek fajtársat, hogy ne legyen magányos. Hiszen az ember nem tudja azt pótolni, bármennyit is foglalkozom vele.


Nagyon jó helyre, szerető gazdihoz kerülne, ahol szinte családtag lehetne. :)



2013. máj. 1. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Apróhirdetési oldalakon (aprod.hu, topapro.hu, expressz.hu, jofogas.hu) és a Vaterán próbálkozz, lehet megye szerint is keresni!
2013. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Épp most keresnek gazdit 60 tengerimalacnak, akiknek meghalt a gazdája. Még messze vannak tőled, de ennyinek nem lesz gazdája helyben, szerintem találnak módot, hogy megkapd...

[link]


Illetve Budapesten a rágcsamentőknél is lehet válogatni:

[link]

Ők mondjuk nem fogják házhoz vinni...

2013. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

AgathaChristie!


Be tudnád írni a konkrétabb linket? Mert ez a Happy Zoo oldalra mutat, ahol ömlesztve vannak a dolgok.


DE nagyon érdekelne.

Köszönöm szépen!

2013. máj. 1. 14:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben írtam a megadott linkre, de mivel Szombathelyen vannak a malackák én pedig B-A-Z megyében, így a szállítás egyelőre nem megoldható.


Néztem említett hirdető oldalakat is, de ott nem találtam a közelben (Miskolc és Tiszaújváros vonzáskörzetében).

2013. máj. 1. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ózdon van több is. Igaz azért annyira nincs közel, de írj privit ha gondolod. Nagyon minimális árért odaadnák szerintem. Nagyon szép malacok, fekete és barna színűek :) De van bóbitás is. Írj privit, ha még nincs túl messze. Nagyon jó lenne nekik egy szerető gazdi, mert sajnos én már többet nem tudok befogadni :(
2013. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!