Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen árakra számítsak?

Milyen árakra számítsak?

Figyelt kérdés

hali


ma vettem észre a Szörpikém (höri) mellpociján egy nagyobb mogyoró méretű daganatot. kicsit közelebbről is megnéztem, és bőrdaganatnak tűnik.

jövőhéten szerdán amint megjön az ösztöndíjam kihívom az állatorvost és megnézetem vele, előbb sajnos nincs rá pénzem bármennyire is szeretném megvizsgáltatni.


ha műthető akkor szeretném ha megműtené és eltávolítaná a daganatot.

sajnos rágcsálókkal nincs tapasztalatom. szerintetek nagyjából mennyibe fog kerülni a kezelése?


mielőtt valaki leugatna, nem nem ettől függ, hogy kezeltetem e. csak másra is kellene a pénz ami nem fontosabb cseppet sem, mint a hörcsögöm, csak jó lenne ha tudnám, hogy nagyjából mekkora plusz kiadással kell számolnom.


hörcsögöm egyébként egy szíriai aranyhörcsög, idén 4 éves és eddig makk egészséges volt. sok friss eleséget kap, magokat és persze rengeteg vitaminos rágcsarudat és vitaminos jutalomfalatot, víz mindig van előtte és úgy egyébként ketrecben lakik forgács és széna alommal. egyébként a legtöbb hörcsöggel ellentétben, ő cseppet sem túltáplált, sőt most kicsit le is passzolt (valszeg a daganat miatt).


2013. máj. 1. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon állatorvos függő, van ahol kérnek 20 000ft-ot, van ahol 7000-8000 forintért megcsinálják. Nézd meg az állatorvosod honlapját, biztos ír a díjszabásról.
2013. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Négy éves hörcsögöt szerintem nem vállal be egyetlen állatorvos sem altatással járó műtétre.

Ha csak zsírdaganat, nem biztos, hogy érdemes/kell műteni.

2013. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát reménykedek benne, hogy semmi komoly. egyébként én is aggódok a kora miatt mert nem mai hörbi (aminek egyébként örülök, mert ez csak annak a jele, hogy jól tartom...).
2013. máj. 1. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Náluk van rágcsálós sebész, meg profi aneszteziológia:

[link]

Az áraik korrektek, de nyugodtan kérdezd meg. Amúgy is hívnod kell őket időben, hogy legyen műtő, meg 2 doki...

2013. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi de pécsi vagyok, nem szeretném órákig utaztatni a kis hörcsögöm...nem mai példány és nem tudom hogy viselné a 3-4 órás utat :S

egyébként közben találtam itt is egy állatklinikát szóval majd megkérdezem az orvosunkat, hogy szerinte ott vállalnának e egy ilyen idős hörit (ő is ott dolgozik szóval tud majd segíteni).

2013. máj. 2. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
viszont ha minden kötél szakad és itt senki nem vállalja a műtétet akkor fel fogom venni velük a kapcsolatot.
2013. máj. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!