Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Petnetről nem lehet egy...

Petnetről nem lehet egy hónapban egyszer ingyen házhoz szállítással rendelni, mint az Acanashopról? O. o

Figyelt kérdés
Acanashopról ha regisztrálsz ingyen kihozzák egyszer egy hónapban a cuccost. Na mármost nekem petnetről kéne egy dolog ami kb 1000 ft. Nem akarok érte 1400 Ft. szállítást fizetni, hisz az már többe kerül, mint amit veszek. Rendeltetek már itt? Tapasztalatok? Vagy ajánlanátok még online webáruházakat, kisemlős cuccossal, és ingyen vagy olcsó házhoz szállítással?? O.o

2013. máj. 7. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a Petnetnek nincs ingyen szállítási napja. A Tápfutárnak pont tegnap volt, minden hónap első hétfőjén van, a Zöld Hétfő program keretében. Én csak az Acanashopnál és a Tápfutárnál tudok ingyenes kiszállítást, pedig már jó pár webáruházat végignéztem. Ha budapesti vagy, akkor van, ahol olcsóbban, vagy akár ingyenesen szállítják ki budapesti üzletek az árukat, de ilyet kapásból nem tudok mondani, mert ez engem nem érint.
2013. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Tápfutár?? O.o Nekem pont, hogy nem táp kéne.. Van ott más is?? Pillanat és körülnézek :D Amúgy köszi, de ha Pesti lennék el is mennék inkább a telephelyre. De sajnos messze lenne az nekem, errefelé meg semmi olyan nincs ami nekem épp kéne. :/ De tényleg köszi nagyon :D
2013. máj. 7. 18:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Van ott más is.. :D Nahát, köszi szépen! Lehet, hogy innen (is) rendelek!
2013. máj. 7. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!