Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? (kérdésed túl. )

Mit csináljak? (kérdésed túl. )

Figyelt kérdés

Ma a barátom vett nekem meglepiből egy törpenyuszit. Lehozta, anya kicsit kiakadt. El is vitte a bartáom hozzájuk, mert itt semmi hely nem volt, ahol biztonságban tudott volna lenni. Vissza fogja holnap hozni. Lenne is hely, amit meg tudnék neki csinálni. De anya nem engedi, hogy megcsináljam a helyet( polcos szerényem alsó polcát csinálnám meg neki egy kis ketrecnek). Apa is kijelentette, hogy nekem nem kell egy nyúl. Most mit tegyek? A lehető legbántóbb dolog lenne azt mondani a barátomnak, hogy tartsa meg ő a yuszit vagy vigye vissza oda, ahonnan hozta.

SOS! :(


2013. máj. 14. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mindenképpen tartsd meg a nyuszit! A te szobádban fog lakni, te gondozod, te takarítod, a te felelősséged, bár nemtudom, hogy pl. a szénát, tápot, forgácsot ki veszi neki, azt is meg lehet beszélni. Próbálj velük kompromisszumot kötni, hogy legalább egy kis időre engedjék, hogy ott legyen nálad a nyúl, hogy lássák, az ő életükre nem hat ki olyan mértékben hogy zavaró legyen, és ha mégis nagyon zavarja őket, akkor később elköltözteted. Ez idő alatt pedig igyekezz bizonyítani nekik, hogy a nyuszi nem fogja őket zavarni.
2013. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kint van 1 cica és 1 kutya. Meg van egy cica, aki mindig idebent alszik, amolyan ki-bejárós. És ezért mondták, hogy már nagyon is elég az állatokból..
2013. máj. 14. 18:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna, ha előtte megkérdez Téged, hogy hozhat-e állatot. Mert állatot sose jó dolog ajándékba venni, legtöbb esetben ez lesz a vége. :/
2013. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen.... De hát, a szándék a fontos, de nem tudom, hogy mi lesz. Én természetesen szeretném a nyuszit, de áhh :((
2013. máj. 14. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos rohadt jó élete lenne egy polc aljában. Vagy van 100 centi hosszú, és 50 centi mély az a polc? De még úgy is sokat kéne kiengedni.
2013. máj. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A szobámban lenne kiengedve, csak mikor nem vagyok otthon(suliban vagyok)akkor lenne bezárva. Amúgy a polsz 1 méter hosszú és 40-50 centi széles kb.(a szélességét nem mértem le)
2013. máj. 14. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Xandir, a nyulat még a legállatbarátabb helyeken is éjszakára ketrecbe szokás tenni már csak a saját épsége érdekében is. Sajnos ez van.
2013. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vigyétek vissza, mert ez állatkínzás amit leírsz
2013. máj. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Magyarázd el, hogy miért is állatkínzás.
2013. máj. 15. 13:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt kéne tenned amit az 1.válaszíró mondott.De azért idővel jó lenne neki egy saját,rendes ketrecet venni,ugyanis általában a szekrénynek készülődő fákat átszokták vegyszerezni,és ez a nyuszinak nagyon nem jó,mert szétfogja rágni(aminek a szekrényed se fog örülni). Nem is beszélve arról,hogy befog ázni a pisitől... Ha ketrecet veszel a saját pénzedből,azzal is megmutadhatod a szüleidnek,milyen gondoskodó vagy.
2013. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!