Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aggódnom kéne? (tengerimalac)

Aggódnom kéne? (tengerimalac)

Figyelt kérdés

Van két 7 hónapos kislány malacom. Testvérek.

Tegnap mértem le őket először, az egyikük 890 gramm, míg a másik csak 675:( Eddig is láttam, hogy a másik sokkal kisebb, de nem tudtam, hogy ennyire kis sovány.:(

Mindig nézem, ahogy esznek, látszólag teljesen ugyanannyit kapnak, nem veszik el egymás elöl, ugyanolyan tempóban rágcsálnak.

Mit csináljak? Nagyon zavar.:( Külön ketrecbe nem tudom őket rakni, elválasztani sem akarom..


2013. máj. 22. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
valszeg férges
2013. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 malackám van, abból egy picit dagi, de nem vészesen, mert meghúzta a lábát, és azóta nem mozog annyit. 2 teljesen tökéletes, átlagos :) 1 pedig elég sovány, pedig ugyanannyi kaját kap mindegyik... Lehet ez olyan alkatfüggő is, mint az embereknél, de biztos ami biztos, nézesd meg orvossal :)
2013. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor kiveszed őket a ketrecből, akkor a kisebbnek adj egy kis plusz csemegét (nem uborkára gondolok, mert attól nem hízik), mondjuk egy pár szem hámozott napraforgót.

Nem feltétlen kell, hogy egyforma súlyuk legyen.

Itt van öt lánymalac súlya, 30 hetesen (kb. 7 hónap) 730-880 grammig itt is minden előfordult.

[link]

2013. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!:)

Meg azon gondolkozom, hogy a nagyobb szeret engem, a kisebb viszont meg fel tolem, es sokat stresszel, lehet azert..

2013. máj. 27. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!