Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 2 hónapos törpenyulam...

A 2 hónapos törpenyulam ehet-e répát vagy almát?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mit ehet a száraztápon kívül ? Várom a válaszokat előre is Köszönöm !

2013. jún. 14. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen idős kisnyuszim van . Szénát , tápot kap mindig fokozatosan szoktattam . Te is így tedd adj neki almát (most meg ) ne sokat (de ne is nagyon keveset) . Répát is adhatsz de azzal nagyon kell vigyázni ! A répa zöldjét jobban szereti,én már egy pici marék füvet is adtam neki. Ja és ha lehet ne bolti zöldségeket és gyümiket adj neki fontos hogy mindig mosd meg és vizesen ne add be neki! Én minden nap este mikor leszedem az epret,málnát mindig adok neki pár szemet persze megmosom és megtörlöm és megeszi nagyon nagyon nagyon szereti!
2013. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig csak SZÉNA és táp.
2013. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. jún. 15. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!