Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti már szállítottak kisállatot...

Ti már szállítottak kisállatot (hörcsög, tengerimalac, nyuszi) vonaton?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?

2013. jún. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kocsiban es buszon tengerimalacot. Készülj fel, hogy félni fognak. A forgacsot pedig lehet h nagyon kirugdossak a hordozobol.
2013. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyuszit buszon, vonaton, kocsiba kétszer :) alapjába véve jól tűrte a vonattól volt kicsit megijedve gondolom hogy mi ez a kattogás, de olyankor kinyitottam a szállítót szétnézett és pihent tovább :)
2013. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsögöt kocsiban és vonaton is.


Először körbenézett mert érzi hogy szokatlan helyen van, utána visszament aludni a házába és nem foglalkozott semmivel.


Akit meg vonaton szállítottam az új hörcsög volt, na az meg nyugtalan volt és ki akart szökni. Ez természetes mert félt, még nem ismert akkor.


De ha már a tied a kisállat, akkor csak körülnéz aztán megnyugszik és pihen tovább.

2013. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor megvettük a nyuszimat teljesen nyugodt volt pedig 2 órát utaztunk vele:).
2013. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kavicsnyuszi válasza:

Én állandóan cipelem a nyulakat. Nincs baj a szállítással

Ha arra voltál kiváncsi, hogy felengedik-e a vonatra, igen, de csak ha szállítódobozba utaznak, akkor poggyásznak minősöl.

2013. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!