Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok rendelni az internet...

Hol tudok rendelni az interneten tapadókorongós önitatót?

Figyelt kérdés

Akárhol kerestem, sehol nincsen vagy túl nagy kiszerelésű vagy irreálisan drága..

Dzsungáriai törpehörcsögnek lesz, max. 100 ml-set keresek.



2013. jún. 21. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A tapadókorongos önitatók irreálisan drágák, ez sajnos tény.

Ez a legolcsóbb, amit találtam:

[link]

Olcsóbb, ha veszel egy Trixie vagy egy Deluxe önitatót, aminek van a tetején egy kis fülecskéje, abba beledugsz egy drótot, és annál fogva lógatod bele a terráriumba. (gondolom nem ketrechez kell) Ez így nem a legstabilabb, ráadásul kicsit neki is koppan az üvegnek, amikor iszik, de ha egy tengerimalac túlélte így 6 évig, akkor a hörcsögöd is túl fogja.

A tapadókoronggal egyébként hallottam már sok negatív tapasztalatot, hogy a hörcsög lerágja a korongot, és tönkreteszi ezzel a rögzítést. Én többek között emiatt sem próbáltam ki, de az ára is elrettentő tényező.

Ha szerencsés vagy, árulnak Vaterán, Expresszen, Apródon stb. a környékeden olcsó, de használt tapadós itatót. Ha még szerencsésebb vagy, akkor újat is találhatsz elvétve.

Én kapásból ezt találtam neked, de elég gyanús, mert nem látom se azt, hogy hogyan tapad, se a méretét és az áru helyét.

[link]

2013. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!