Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül a maglódi...

Mennyibe kerül a maglódi Auchanban a törpenyúl?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 16:01
 1/5 anonim válasza:
48%
Összáz fojint te ghesszi! :D
2013. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokat szeretnék!
2013. jún. 24. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Na jó most őszinte leszek:Ilyen hülyét még életemben nem pipáltam!Az Auchanban törpenyúl?!EZEN SZAKADTAM FÉL ÓRÁT!Kisállatkereskedésben lehet venni ill. tenyésztőnél,magánembernél.Inkább az útóbbit ajánlom ott is minimum 3e FT bár láttam olcsóbbat.Ha bármi kérdésed van törpenyúl ügyben írj privátot ,amint tudok(fent leszek)válaszolok.
2013. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ott volt! Láttam,csak árat nem néztem!!XD
2013. jún. 25. 14:35
 5/5 anonim válasza:
phüha olcsón adhatják mert én szeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezértszeretem az auchant mert olcsó és ezért
2013. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!