Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A medencében találtam egy kis...

A medencében találtam egy kis sündisznót. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre kb. 2 perce, hogy a kutyák ugatnak valamire. Hát egy kis sündisznó volt a medencében, bele esett. Szerencsére nem volt benne víz, és kb 1m 20 centi a medence. Nincs baja látszólag, de akkora mint a tenyerem.


Pár napig megfigyelném, hátha el kellene vinni orvoshoz.


Mit adjak neki enni és inni?



2013. júl. 16. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha semmi baja nincs, engedd szabadon. Mit figyelnél rajta mégis?
2013. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd le, ott van a családja a közelben (testvérek és a mama is). Tedd valamelyik bokor alá, a hűsbe.
2013. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Hát nem tudom nem ütötte nagyon meg magát? egyébként a kutya és a macska miatt sem tudnám vissza tenni a helyére, a kutyám már nem egy sünit tett el láb alól. Viszont holnap megyek a szüleimmel túrázni, és gondoltam majd ott az erdőben elengedem, de addig mit adjak neki enni? olvastam, hogy szöcskét, bogarakat eszik, és hogy vizet ne adjak neki.
2013. júl. 16. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha akkora, mint a tenyered, akkor még kölyök, ergo elpusztul, ha nem a családja közelében engeded el.


Este rakd ki az udvarra, kutyát meg zárd el valahova, a családja a közelben lehet. Ja, és ne taperold, hagyd békén, sötét, de szellőző helyen legyen.

2013. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aggy neki párizsit és vizet aztán ,ha jól van engedd el , ha nincs jól akkór vidd el állat orvoshoz
2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!