Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok-e olyan ketrecet...

Tudtok-e olyan ketrecet linkelni, ami jó két törpehörcsögnek? Ami be van szerelve házikóval, mókuskerékkel, létrával stb.

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögöt csak egyedül tartunk!
2013. júl. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose volt hörcsögöm, de hallottam már rémsztorikat, hogy megették egymást, illetve annyit fialt hogy odaadták a macskának őket... Szerintem ezeket kerüld el.
2013. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyet tarts!!! Attól függ mennyit szeretné rá költeni. ilyen 7-8 ezres árkategóriákban már vannak rohadt jó ketrecek:D Az asana shopból linekelek neked. Ebből a webáruházból rendelj, mert itt ingyenes a kiszállítás, és a ketrecek teljesen be vannak rendezve. Én is innen szoktam rendelni meg vagyok velük elégedve. Itt egy alap ketrec: [link]


Ha egy kicsit több pénzt szeretnél rászánni akkor pedig ezeket ajánlom: [link]


Ez egy nagyon jó, szerintem imádná, haa kis képre rákkatintasz láthatod nagyobba. Kicsit drága, de viszont jó, ez is hasonló árba, és szerintem ez sem rossz: [link]


Ennélne ijedj meg, ott a felnyithatós részén van üveg, vagy műanyag, szóval nem tud kijönni:)))


Illetve még ezt tudom ajánlani: ez egy középkategória és ez is nagyon jó: [link]


Ha pedig jó sok pénzed van akkor ezt ajánlom: [link]


Ezek közül szerintem tuti tudsz választani. Szerintem nem éri meg máshonnan rendelni, mert itt bevan rendezve legalább minden van hozzá,neked semmit nem kell venned pluszba, mert az edénytől kezdve, egészen a hörcsöggkerékig, minden van benne. És a kiszállítás ingyenes. Majd írd meg hogy melyiket választottad;))

2013. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha egyik ketrec sem tetszik, akkor szólj:)
2013. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod, de 1-2 honlapon láttam tanácsokat.

Jó egy 57x39x27-es doboz, amibe lyukat furok, és oda az önitató, egy hörcsögház, és egy állítható kerék, amibe futkározhat, ill. WC guriga.

Ha van rá időd, arra kérlek,hogy egy jó mászkálos házat keress.

2013. júl. 18. 10:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Rendben, te tudod. De azt remélem tudod hogy a dobozt szét fogja rágni meg ilyenek, és annak nem lesz túl jó a szellőzése+el fog ázni a pisitól meg ilyenek, és rohadtul büdös lesz majd:/ Mert hiába teszel alá forgácsotegy kicsi pisi akkor is kerül majd a dobozra st. Egyébként hogy érted hogy mászkálós ház??
2013. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

komolyan sajnálom ezen állatokat akik így tartják őket. borzasztó, borzasztó

dobozba tenni, én ha hörcsög lennék biztos nem örülnék neki ha egy szaros kis dobozba tennének és 50cm es helyen kellene tengődnöm

nekem a helye 100cm hosszú és 55cm széles, itt legalább jól érzi magát, mindenfajta játékkal. összesen 30eft- ba került minden.


akinek nincs pénze ilyenekre sztem ne tartson hörcsögöt, csak kínzás szegénynek.

2013. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!