Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Utazok 2 napra, a tengerimalac...

Utazok 2 napra, a tengerimalac otthon marad. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Elutazok 2 napra és a tengerimalim egyedül lesz otthon.Mennyi kaját adjak neki hogy elég legyen 2 napig?Zöldséget, friss füvet és gyümölcsöt akkor mellőznie kell 2 napig.. ez nemgond?

2013. júl. 17. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképpen takarítsd ki a kuckóját. Nem tudom mennyi folyadékot fogyaszt, de érdemes lenne két itatót is felszerelni. Szerintem zöldséget és gyümit ne adj neki, mert csak megrohad, ha nem fogy el, de friss füvet szedhetsz, az legfeljebb megszárad. Esetleg azt is szénarácsba rakhatod, és akkor nem pisili össze. Szénából kapjon rengeteget és nagyobb adag tápot.
2013. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
családtagnak, barátnak, bnőnek, szomszédnak kulcs?
2013. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak kipucoltam a ketrecüket,és tele töltöttem az itatót. Meg a tányérját is teljesen tele raktam. Inkább kapjanak többet,mint amit megesznek ,ne kevesebbet. (nem lett semmi bajuk)
2013. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az se jó, ha túleteted őket. én olyan történetet hallottam, hogy több napra (nem 2) mentek el nyaralni, mire visszaértek, a malacok meghaltak, kajájuk már nem volt, vszinű, hogy megették az első napokban, és emiatt pusztultak el. :/
2013. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha széna van bőséggel, akkor már nem fog éhen halni.
2013. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) sokat segitettetek, mert idegeskedtem h milegyen :D majd sok szénát rakok be és friss vizet adok neki meg kap jó sok tápot :) csak az a gond hogy nemtud önitatóból inni és kis tálka van amibe a vizvan.. :/ hát remélem nemlesz gond

:)

2013. júl. 17. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
2 nap az semmi... Nekem a két malacom 250 milis itatót 3 nap alatt isszák ki... Szóval semmi gond nincs. Rakd tele a kajás edényt, sok széna vagy fű, és ennyi. El lesz 2 napig bőven:D
2013. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!