Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet, hogy valamilyen élősköd...

Lehet, hogy valamilyen élősködő van a tesóm mókusán? Vagy valami baja van?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkeltem,tévéztem egy kicsit.Jöttem be a szobámba és láttam,hogy a tesóm mókusa kinyitottam az ajtaját,de nem ugrott ki.Úgy eszik,mint aki sohase kapott volna enni.Bár igazából a tesóm nem eteti,csak mi. Mostanában sokat vakarózik.Fehérjét rég nem kapott a vitamint meg nem eszi meg.De a tesómban annyi nincs,hogyha jár Oroszlányon,akkor beugrana a Petrapet-be és venne neki valami fehérjét (szárított hal,szárított rák).Mi baja lehet a mókusnak?(Lány,kb.1 éves lehet,amerikai csíkos mókus).Csak komoly válaszokat várok,előre köszönöm!Sürgős lenne,félek,hogy valami baja lesz!

#vakarózás #fehérje #csíkos mókus #szabadulásra vágyás
2013. júl. 19. 10:46
 1/3 wilmon válasza:
hello vegytek neki gyógy vizet meg sok almát és körtét adjatok neki valami kis és fujátok be bolha irtó szerel nekem i sugyan ezek a tünetek jöttek elő az enyémen ezeket monták a boltban és 1 hét alatt el multak a tünetek
2013. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!De neked is csíkos mókussal volt dolgod?
2013. júl. 23. 22:15
 3/3 wilmon válasza:
igen
2013. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!