Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány napos korban kezdhetem a...

Hány napos korban kezdhetem a kis tengerimalacokat kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
Most született 3 kicsi tengerimalacom, egészségesnek látszanak és az anyukájuk is jól van. Olyan aranyosak. :)

2013. júl. 21. 02:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Még lenne egy pár kérdésem, ha valaki ért a tengerimalacokhoz írhatna priviben. Előre is köszi. :)
2013. júl. 21. 03:54
 2/8 csilla200 válasza:
én 1-1.5 hónaposan szoktam öket kézhez szoktatni öket
2013. júl. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) És addig ne is nyúljak hozzájuk, ha ki akarom takarítani a ketrecet, hogyan vegyem ki őket? Vagy akkor meg szabad fogni azért? Azért kérdezem mert nem szeretném, hogy az anyukájuk ne szoptassa őket vagy, megegye szegényeket.
2013. júl. 21. 04:13
 4/8 anonim ***** válasza:
irj privátba ha van még kérdésed
2013. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja őket elutasítani, ha a kicsikhez érsz. Nálunk úgy volt, hogy az első alomnál a 2-3 napos korukban néha kézbe vettük, vagy vizsgálgattuk, hogy minden rendben van-e velük, semmi bajuk nem lett, még ragaszkodobbak is lettek, mint a nagyok.
2013. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi, válaszokat, már 4 naposak a kicsik és jól vannak, tegnap az egyik már megpróbált inni az önitatóból, meg szokták eszegetni a tápot és a szénát is. :)
2013. júl. 25. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már 1 naposan kézbe vettem őket és kivettem őket az anyjukkal együtt a mellkasomra.Nem sokáig csak egy pár perce.Minden nap kivettem őket 4 hetes korukig amíg új gazdit nem kaptak és nagyon szelídek lettek.Nehoyg várj 1-1,5 hós korukig az baromság.
2013. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is kivettem őket már egy napos korukban, mert muszáj volt kitakarítani őket, meg azért majdnem minden nap kiveszem őket egy kicsit, nagyon cukik. :)
2013. júl. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!