Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ingyen vagy nagyon olcsón...

Ingyen vagy nagyon olcsón keresek forgácsot nyuszi alá Szentendrén vagy Budapesten a 3,13,17 kerületek környékén! Tudtok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem, de fűrésztelepeken, meg olyan helyen nézelődj ahol fával dolgoznak.
2009. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól a forgácstól nagyon beteg lesz a nyuszid!!!

Inkább vásárolj állatkereskedésben vagy szupermarketekben kapható forgácsot (ez nagyon olcsó, préselt zacskóban van, jó sok lesz belőle), de ez megbízható, nem poros, piszkos...

Minden nagyobb boltban olcsón kapható (Match, Tesco, DM-boltok, stb.).

2009. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jelelnleg veszem, de mivel szinte minden nap takarítom, elég sok fogy... ezért gondoltam az asztalosokra...
2009. okt. 21. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Én őket tudom:

[link]


Fogács (pormentes) - 12Ft / liter

Beszélj velük, biztos tudtok valahol talizni pesten.:)

2009. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te ezt használod?
2009. okt. 21. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fórumon volt már szó róla, ezért is merem ideírni de a nyuszit nem jó forgácson tartani! Légúti megbetegedést kaphat tőle és nem is olyan jó nedvszívó. (én például a fográcsra allergiás vagyok) Nem tudom mekkora a nyuszid de nem kell mindennap takarítani ha alomra van szoktatva, egyébként is kiszokta túrni maga alól amit aláteszel. Ha alomtiszta, akkor a fapelletet ajánlanám ami remek nedvszívó, a szagokat is benttarja, és csak 3-4naponta kell takarítani (de csak az alomtálcát).Egyszeri nagyobb beruházás, de nagyon sokáig elég (fressnapf)
2009. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!