Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Olcsón hol tudok venni deguket...

Olcsón hol tudok venni deguketrecet?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak drágán látok... Max. 7-8 ezerért nincs olyan, ami már jó nekik? Fából készült ketrecet nem akarok. Apródon meg máshol meg nem is nagyon látni olcsón mostanában.
2013. júl. 26. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert műanyagot se vegyél mert nekünk is kirágták és megszöktek
2013. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vaterán érdemes körbenézni. Persze nem garantált, hogy találsz, de várni kell. Kalitka néven is keresheted.

Én ott vásároltam egy 80x60x60-as ketrecet 5000 Ft-ért, ami szerintem egy nagyon jó vétel volt.

Most is van fent egy ,,Nagy méretü kalitka eladó" néven, ami nem rossz méretarányokkal rendelkezik, és 7000 Ft a fix ára. 2 degunak pont jó.

Persze szinte folyamatosan töltenek fel. Sok szerencsét.

2013. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja vettem Vaterán 5000-ért egy nagy, 50x80x80 cm-es ketrecet, igaz, eléggé használt állapotban volt. (azóta rozsdátlanítva lett, és használatra alkalmas)

Ennél kisebben ne gondolkodj. Igén nyáron ebből a méretből több különböző ketrec volt fent 10 ezerért, jó állapotban. Ezek már sajnos lejártak, ha korábban szólsz, belinkeltem volna neked valamelyiket.

Most ezek a jó ajánlatok: (sajnos nem tudom, hol laksz)

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!