Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ferplast ketrecesek (patkányos...

Ferplast ketrecesek (patkányosok, egeresek), egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ferplast Jenny vagy Ferplast Jenny KD. Melyik ketrecet ajánljátok? Az ár nem számít (ha kisállatot szeretnék akkor ez nem szabad hogy akadály legyen én így gondolom, na de mind1) szóval az ajtók elhelyezkedése, mérete, a KD szétszerelhetősége.

Kérlek Titeket, akinek van iylen kecója írja meg mi a véleménye, pro és kontra, akár privátban vagy ide nekem mind1. Csak nem bírok dönteni. :(

Itt van link, persze nem innen veszem majd, ez csak a kép miatt példa :) :

Jenny: [link]

Jenny KD: [link]


Köszönöm előre is! :)



#egér #patkány #ketrec vásárlás
2013. aug. 12. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én csak olyan ketrecet veszek aminek az alja rácsos mert az előző ketrecének az alját kirágta a degú , ha neked patkányod van azt nem tudom hogy mennyire rág , de én a kd re szavazok.
2013. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
KD!:)
2013. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is azokat részesítem előnyben amiknek az alján is rács van. A műanyag tálcát idővel kirágja bármilyen állat. Nézz szét a Furet ketrecek között is, azok igazi patkányra valók, ismerőseim tartanak bennük 5-6 állatot is.
2013. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Alján rács és faszán szétcseszed a patkányod/rágcsálód lábát. Az állandó rácson lépdelés miatt tályog alakul ki - ezt hívják bumblefoot-nak az angolok, rá lehet keresni, csodaszép. A rács kikezdi a lábat, a seben meg bejutnak a bacik és tádááá, kész a bumblefoot. Szóval, nem ajánlott az alul rácsos/rácsos polcos ketrec.


Ferplast kecóm van, nem pont Jenny, hanem a patkány és görényketrec verzió, ami majdnem ugyan olyan. Egészen meg vagyok vele elégedve - bár párom sokat szidja. Az ajtó nyitó-záró megoldása tényleg nem a legprofibb, de a ketrec teteje nyitható, a ketrec ajtaja jó nagy (szinte be tudok mászni a srácokhoz), a ketrec lapjaira szerelhető, a rácsköz jó sűrű, az emeletek variálhatók, a rámpa is tök jó. Egyetlen hátránya, hogy ezek a cuccok bele drágák, de inkább a nem tökéletes Ferplast, mint a sok magyar szar ketrec.

2013. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ferplast mániás vagyok szóval ne is mond a "nóném" magyar szarokat :D

Igen a rácsról én is hallottam. De amúgy összekeveritek a Jenny KD-nek nem rácsos az alja.. ugyanaz mind a Jenny csak szétszedhető, 5 rácslapra, mint a Furet xl. A Jenny KD Large az rácsos aljú, de annak meg am is irreálisan drága az ára akkor inkább már furet xl-t vennék. De az meg nem fér el.

Utolsó válaszoló neked akkor Fureted van? Ez a szétszedhető xl típus? Szét lehet valójában szedni és könnyű a takarítása?

2013. aug. 13. 17:27
 6/22 anonim ***** válasza:
Úgy látszik csak nem akarod elárulni, hogy milyen állatnak kellene. Patkánynak, vagy egérnek?
2013. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat, patkány igen :) Két kislány érkezik hamarosan hozzám.
2013. aug. 13. 17:40
 8/22 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a Jenny KD nincs fenn a Ferplast saját honlapján, csak a Jenny és a Jenny KD Large. Ezek szerint már nem is gyártják.

Én a Jenny-t javaslom, ha nem tervezed gyakran szállítani a ketrecet. Pont az a jó benne, hogy nem szétszedhető, így nem is zörögnek vele (annyira).

Ha interneten rendeled, akkor viszont fel kell készülnöd arra, hogy ahol nem vállalják az ingyenes szálltást, ott a méret miatt a Jenny-t elég borsos áron hozzák el, a KD meg belefér egy 80*50*20-as dobozba. Amit linkeltél, onnan pont ingyen kihozzák.

2013. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A rácsos alj azoknak szólt, aki szerint azt kéne venned. Ők se vegyenek olyat.


Furat-om van - asszem ez a neve xD - a sima. Mivel jó idő van és kertes házban lakunk, ezért simán telibe slagozom az egész kecót és hagyom kint megszáradni, 20 perc alatt csontszáraz, szóval szét még nem szedtem. Mivel a teteje felnyitható, könnyebb kivenni a patikat a legfelső szintről is, nem kell szinte bemásznom utánuk.Egészen megszoktam ezt a ketrecet, jó tágas, a srácok imádják. Ha könnyű lenne beszerezni, akkor Critter Nation kecót vennék, de mivel 0 eséllyel kapható itthon, ezért maradt a Ferplast.

2013. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a rácsos aljút... Amúgy nekem tengerimalacaim vannak, és szintén az acana shopból rendelt Ferplast ketrecem van, de nekem Ferplast Castia 120. Szerintem a legjobban a Ferplast ketrecek, szerintem nagyon megéri és sokkal jobbak mint a magyar fos termékek. Amúgy szerintem is a KD a nyerő, szóval én azt ajánlom neked. Amúgy a polc valóban drága, szóval ha szétrágják a pold az kb 2 ezer forint. Én is különvettem, mndjuk jó vastag, meg nagy is, igaz a tengerimalik nem rágják, de a patkány lehet szétfogja és nem olcsó egy olyat szerezni és a létra, vagy ez a valami is van 1000 forint (én ezt nem használok mert a malacok lazán felugranak rá) Szóval én is meg vagyok elégedve a Ferplastta kicsit drágák mert ez is 18 ezer volt, de megéri az utolsó forintig szerintem.
2013. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!