Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyúl megeheti a retek...

A törpenyúl megeheti a retek zöldjét?

Figyelt kérdés
A retek szárát és levelét?
2009. okt. 30. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de annak idején apukámnak volt 150 nyula... akkoriban még az volt a szokás, hogy ilyeneket nem adott nekik, mert puffaszt. A káposzta szintén. Sárgarépa zöldje jó volt, meg a kertből fű, gaz, csalán, ilyesmi is. Nem tudom, azóta tudományosan megállapították-e az ellenkezőjét, de én nem adnám oda neki.
2009. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk megeszi a retek levelét, de a karalábéét meg a cékláét jobban szereti.
2009. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, megeheti, csak fokozatosan szoktasd hozzá! Először csak nagyon keveset adj neki, majd napról napra kicsit többet, közben figyeld nincs-e tőle hasmenése, ha igen akkor vond meg tőle pár napig és később folytasd a szoktatást. Az én nyuszim rengeteg zöldség-félét eszik, olyasmiket is amiket elvileg nem ajánlanak (káposzta, karalábé), de én is fokozatosan szoktattam hozzá és semmi baja nincs tőle. Persze ezt nyuszija is válogatja, van amelyik érzékenyebb van amelyik nem, ezért fő a fokozatosság!
2009. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!