Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kezdö görénytartónak hím vagy...

Kezdö görénytartónak hím vagy nöstény görényt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy nem vagyok biztos benne hogy egy nöstényt le tudnék szoktatni a harapásról,elnyerném a bizalmát...

Én eggyáltalán nem vagyok magabiztos,de általában mindig jól sül el a dolog a végén és kiderül hogy mégis elég ügyes vagyok...

Van kitartásom,türelmem,értek az állatokhoz.

Szeretnék nöstényt mert lehet rajta nevetni meg sokat sétálhatunk együtt és nagyon sok az energiája.,de azzal nehezebb.

Ugyanakkor szeretnék hímet mert minden vàgyam,simogatni,játszani vele, úgy hogy mellé még bújós is.

Gondoltam arra hogy egy ilyen egy olyan,de szeretném ha hozzám kötödnének a legjobban.

Szerintetek mikor belejövök a görénytartàsba egy hímmel,utána szoktassak hozzá egy nöstényt?

A fiú jobban türi ha idegenek smúrzolják és jobban bírná ha nyáron elutazunk vele külföldre?

A fiú is szeret úszni?


2013. aug. 24. 12:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bár a hím kinézetével kapcsolatbn vannak kételyeim,(a nöstények jobban tetszenek) ,de nem ez a leglényegesebb.
2013. aug. 24. 14:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ennyi különbség a két nem között, nőstényeket nem mondanám, hogy nehezebb nevelni, de tudnak rendesen hisztizni. :) Egy hímet pedig ugyanúgy el lehet rontani. A bújás/"ölgöriség" pedig abszolút személyiségfüggő, nem garantált, hogy a hímed fog is bújni hozzád. Szerintem lényegében annyi a különbség, hogy a nőstények hiperaktívabbak. A hímek nem pörögnek annyit.
2013. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!