Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék, hogy csincsillát tartsak?

Figyelt kérdés
Most van egy macskánk és egy papagályunk ami a nővéremé régen nekem is volt madaram az egyiket azért vitettük el mert kicsi voltam és akkor jött be a madárinfluenza és féltem,a másikat meg azért mert olyan volt mint egy vérengző fenevad akár mennyit is v ettük ki.A macska kijön az egyéb állatokkal azzal nincs gond.Anya mindig azt mondja hogy ezt már eljátszottuk,de azóta már telt el idő bőven.16 éves lány vagyok lehetetlennek tűnik de kérlek segítsetek!!

2013. aug. 25. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
mond nekik hogy te gondoznád.
2013. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és egyépként is örülj hogy lehetnek ilyen állataid. én a helyedben nem kérnék csincsikét.
2013. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mond azt nekik hogy, Ha már nem gondozod a csincsillád, akkor elajándékozhatják vagy eladhatják... Ha megengedik, akkor figyelj arra hogy MINDIG foglalkozz velük! :)

Egyépként nálam is ugyanez van... Énis nagyon szeretnék Csincsillát, de a szüleim mindig azzal jönnek hogy nekem már volt, meghogy nincs hely a szobámban. :pp. Meg próbáltam rávenni őket erre az ajándékozós dologra és most aztmondják hogy majd megbeszéljük... :)

2013. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondod,hogy kib*szt*tasdk a papagájt mert féltetek a madárinfluenzától? Ilyen fogalmatlan embereknek én el se adnék semmilyen háziállatot. Maximum csótányt... az bírja a strapát!
2015. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!