Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a tünetei, ha a nyuszink...

Mik a tünetei, ha a nyuszink permetezett növényt evett? Túl élheti?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen, és milyen erős permetszerről van szó,de elvileg szerintem nem lesz baja tőle, de mindenképpen erősen figyeld mostanában, ha bármi furcsát, szokatlant észlelsz rajta (hasmenés, hányás, legyengülés, vagy akármi egyéb) akkor viszont azonnal vidd orvoshoz!! Jah és ezentúl valahogy oldd meg, h ne férjen hozzá többé a permetezett növényekhez!Remélem nem lesz semmi gond belőle! Üdv!
2009. okt. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

Csak azért aggódtam, mert nyöszörgött amikor letettük, de kiderült, hogy hangosan emésztett. :D

2009. okt. 31. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes mindent jó alaposan megmosni mielőtt odaadod neki és utána megtörölgetni. A nyuszik tényleg nagyon érzékenyek és bele is hallhatnak ha valami számukra mérgezőt esznek meg, mivel nem tudnak hányni. Szerencsére nem annyira veszélyes egy permetezett növény megevése, mivel elég nehéz olyan zöldségeket és zöldet venni nekik ami nem permetezett, ezért kezdenek immúnissá válni rá,de azért törekedni kell a bio vagy nem vegyszerezett zöldségek vásárlására.

Az a hang meg az emésztésé, nálunk is kiszokta adni ha valami finomat kap.

2009. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi, csak aggódtam mert még sose hallottuk, hogy ezt csinálja és már 6 éves. Mindent köszönök :)
2009. nov. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!