Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a dzsungáriai...

Mi a baja a dzsungáriai hörcsögeimnek? Bővebben lent. Sürgős!

Figyelt kérdés
Már lassan leválasztható kishörcsögökről lenne szó.5-en vannak,kezdetben azt vennem észre,hogy 3 az oldalára van fordulva.Bicegve járkálnak(ha mennek),alig tudtak felülni és olyanok mintha részegek lennének.Aztán észrevettem hogy egy másik is csinálja már.Különválasztottam őket.A maradék kishöri+a szüleik teljesen jól vannak.Esetleg valami ételmérgezés,vagy elrontotta a gyomrukat?!Olvastam egy helyen,hogy nem ehetnek krumplit,de van ahol azt írják nincs semmi bajuk tőle,vagy a szőlőtől?! Kérlek segítsetek!:(

2013. aug. 26. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ehetnek krumplit, a k betűs ételektől felpuffadnak és általában elpusztulnak
2013. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Beltenyészet, örökletes betegség.... Nem kéne nulla tudással szaporítani.. -.-"
2013. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet örökletes betegség.Nem akartam szaporíttatni,csak később derült ki hogy az egyik fiú a másik lány.Tudod igenis értek a hörikhez,de nem vagyok állatorvos,hogy tudjam mi bajuk lehet.Tudom milyen betegségre hajlamosak,de nem találtam rájuk illőt.Amúgy az egyik kicsi sajnos még az este elpusztult,a többit egész éjjel gondoztam.Szerencsére mára rendbe jöttek.A szemüket is rendesen ki tudják nyitni és már nem dülöngélnek és nem fekszenek az oldalukon.
2013. aug. 27. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem tesók... Neem nem lehet örökletes és értesz hozzájuk, de nem tudod megkülönböztetni a hímet a nősténytől... Gratulálok...
2013. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De meg tudom különböztetni őket-.-
2013. aug. 29. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!