Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet csincsillát kint tartani?

Lehet csincsillát kint tartani?

Figyelt kérdés
Családi házból kicsi lakásba költöztünk és nem igazán van hely, így arra gondoltunk, hogy az erkélyen lakhatna.... Nem akarom, hogy beteg legyen, leszigetelnénk egy kis részt a ketrecében, ha fázik el tudjon bújni. Szerintetek??

2013. aug. 28. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem megoldas
2013. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15-20 fok neki az ideális hőmérséklet.

se a tűző napot se a huzatot nem viseli. kint nagyon változó az idő, megfázhat, ráadásul egyedül is lenne szegény, semmiképp sem ajánlatos kint tartani, hiába lenne neki egy búvóhely... nem kutya v macska, csak tudtok helyet szorítani neki.

2013. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet kint tartani.
2013. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem fogjuk kint tartani :))
2013. szept. 3. 00:40
 5/6 urkunde ***** válasza:
Eddig hol tartottad?
2013. szept. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tavaly hoztuk el régi gazdájától 6 évesen, ők az erkélyen tartották, mert babájuk született és nem volt tovább hely neki a lakásban. Állatkereskedésbe akarták vinni, de mivel családi házba laktunk és volt hely bőven, úgy gondoltuk befogadjuk. Egy hete mi is kisebb lakásba költöztünk és nem igazán van neki ideális hely, ezért gondoltam az erkélyre. Nagyon szeret kinn lenni. De nem akarunk rosszat neki, azt sem hogy megbetegedjen. Ezért is kértem véleményt.
2013. szept. 6. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!