Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a nyuszimnak? Olyan bágyadt.

Figyelt kérdés
Ma reggel amikor keltem fel és ránéztem, akkor csak feküdt és nem üdvözölt. Amikor hazaértem akkor is csak gubbasztott és nem evett, ivott, bogyózott. Egy picit mintha puffadtt lenne és gyorsan lélegzik. Mintha fájna a pocakja és most épp masszirozzuk. Volt már ilyen tavaly, akkor az lett a vége, hogy bogyózott egy hatalmasat pont az elött amikor vittük volna orvoshoz. Kérdem, akkor vigyük most orvoshoz vagy várjunk még? Amúgy három éves törpenyuszi kisfiú.

2013. szept. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs messze és jó orvos, akkor vigyétek gyorsan. eszik, iszik amúgy?
2013. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most kivittem egy kicsit levegőzni. Úgy néz ki, hogy nem tud bogyózni, mert ott van félig kijőve, de nem tudja kinyomni. De a kertben teljesen magához tért és szaladgált és talált egy kis csorbókát és kostolgatta. Most behoztam és egy rövid ideig rendben volt, utánna pedig megint lefeküdt az aszatl alá és pihen. Várjak egy kicsit hátha sikerül neki kinyomni vagy komolyabb baja van és vigyem?
2013. szept. 4. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én inkább vinném. Inkább vidd el feleslegesen, minthogy baj legyen abból, hogy vártok.

Ha ez egy kezdődő bélleállás, akkor azzal nyusziknál nem nagyon szabad várni.

2013. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!