Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a torpenyuszimnak...

Adhatok a torpenyuszimnak lenmagot? Imádja, csak nem tudom nem árt-e neki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, a lenmag elvileg hashajtó hatású...
2009. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem adok neki soha
2009. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy kiállitasok elott nagyon szép a szoruk tole, akkor kapják a nyuszkok, picit megkostoltattam vele, ugy izlett neki, hogy najd az ujjamat is leharapta. Ha hashajto, talán jo vedlésnél, mert most rettentoen vedlik és félek tul sok szort nel.
2009. nov. 3. 06:51
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Igaz amit hallottál a lenmagról.Úgy használják,hogy az itatóvízbe teszik és 6-8 óra áztatás után itatják az állatokkal.Lovak,kutyák,macskák stb.Minden szőrős állatnál alkalmazható.Nyuszkóm ugyan nincs, de a höriknek adok magot hetente egy keveset. Náluk nem a vízbe áztatom, csak simán a magot kapják.Egy a lényeg,mérsékelten adjuk az olajtartalmú magvakat.Napraforgó,szezámmag,dió,tökmag,mogyoró,stb.Az elhízás lerövidíti az életüket. [link]
2009. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemi választ nem tudok adni a kérdésre. De célszerűnek tartom, hogy kikérjem egy állatorvos véleményét. Maga az alapkérdés kíváncsivá tett, úgyhogy, ha ezt az oldalt állatorvosok is látogatják-olvassák, jó lenne, ha az illető válaszában hivatkozna arra, hogy ő állatorvos.
2009. nov. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!