Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai Törpehörcsögöt...

Dzsungáriai Törpehörcsögöt lehet nappali ébrenlétre szoktatni?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy egész nap alszik, és csak éjszaka 11 óra után kel fel. Szeretném, hogy úgy mint a többi höri, ez is 8 után már rohangásszon.

Ha esetleg hamarabb felkeltem, akkor viszamegy aludni? Érdemes próbálkozni ilyesmivel?

Egyéb ötleteket/tapasztalatokat is elfogadok!



2013. szept. 8. 18:01
1 2
 1/18 vmi03 ***** válasza:
Igen az enyémet átneveltem a nyáron nappali"üzemmódra" úgyh kivettem reggel játszottam vele aztán este visszatettem
2013. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Júúúj nagyon köszi!!

De nem útál meg engem a hörcsögöm, hogyha nem hagyom aludni nappal, és mindíg ki veszem?

2013. szept. 8. 18:19
 3/18 vmi03 ***** válasza:
Nem fog megutálni az enyém ha nem veszem ki megfelelő időben felmászik a háza tetejére két lábra áll és vagy vinnyog vagy csak bámul kifelé két lábon és könyörgő szemeket mereszt
2013. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez nem a legjobb a hörcsögnek!
2013. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

vmi03, milyen hörcsögöd van?


Miért nem jó ez a hörcsögnek? Ha csak azért, mert nem tud aludni rendesen, akkor azt már tudom..

2013. szept. 8. 20:41
 6/18 vmi03 ***** válasza:
Nekem dzsungáriaim van és semmi baja nem fáradt meg ilyenek élénk, érdeklődő stb
2013. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 vmi03 ***** válasza:
Vállamon is megmarad van hogy magától felmászik befészkeli magát a nyakamhoz felmászik a fejemre
2013. szept. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
De felborítod a bioritmusát!Ha nappali állatot szeretnétek, hörcsögöt ne tartsatok!Ti mit szólnátok hozzá,ha nappal kéne aludnotok és este kéne élnetek?
2013. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Megszoknám.
2013. szept. 9. 12:05
 10/18 A kérdező kommentje:

Jólvan. Lassanként fogom rászoktatni.

Mikor estefele (8-9 órakor), mikor kijön kajálni, akkor kiveszem, és kicsit játszok vele. Ezt így csinálom legalább 3 napig, és akkor gondolom kicsit hamarabb fog felkelni.

Én nem akarom, h egész nap fent legyen, de D.U. 6-7 órakor már keljen fel.


Köszi a válaszokat!!

2013. szept. 9. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!